-2%

Акумулятор батарея JSDSolar LiFePO4 48V/200AH (10240W*h) літій-залізо-фосфатний для ДБЖ UPS інверторів сонячних панелей
82 000 ₴
80 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: LD48200
+380 (96) 893-13-00
- +380 (73) 033-23-85
- +380 (50) 946-45-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявності є інвертори до цього акумулятора 48V 6,5KW модель J6500H з WIFI та інші
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Тип акумулятора
LiFePO4
-
Ємність акумулятору
100 Аh
-
Напруга
48 В
-
Технічні характеристики: настінний варіант
Вбудована система керування батареєю.
Зв'язок інвертора RS485/RS232/CAN кабель в комплекті з батареєю,
всі дані зчитуються через WiFi
Номінальна напруга: 48 В/51,2 В
Номінальна ємність: 100 Аг/5,12 кВт·год
Протокол зв'язку: RS485/RS232/CAN
BMS: 16S 100A
Енергія: 5120 Вт·год
Термін служби: >6000 глибоких циклів
Макс. струм зарядки: 100 А
Струм розряду: 100 А
Захист від води та пилу: IP21 & IP65
Battery Cell Brand A + Prismatic Cells
Розмір батареї: 58*24*17cm
Вага: 47 кг
Сертифікати CE, RoHS, UN38.3, MSDS, ISO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDSolar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 5120 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вага | 47 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 360 ₴
