
Гібридний сонячний інвертор UPS ДБЖ JSDSolar J4000E 24V 4KW з вбудованим WIFI
13 000 ₴
11 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: J4000E
- +380 (73) 033-23-85
- +380 (50) 946-45-09
В наявності є акумулятор до цього інвертора 24V 100AH (дозволено ставити виробником паралельно до 15 штук)
Характеристики та опис
Підходить для роботи із сонячними панелями, акумуляторами та зовнішньою електромережею
Підтримка Wi-Fi-моніторингу дозволяє відстежувати роботу інвертора (вбудований WiFi)
Габарити: 448*298.8*115mm вага 7.3 кг.
Характеристики інвертора: модель J4000E
— 4квт, чистий синус, можливість роботи в режимі безперебійника
— Можна підключити до 5 кВТ сонячних панелей (7-11 панелей, в залежності від їх потужності).
— З функцією підмішування сонячної енергії та енергії з мережі/акумулятора.
— Може працювати без акумулятора.
— Підтримка акумуляторів LiFePO4; Li-іon; GEL; AGM та звичайних кислотних - 24 вольт.
— Максимальний струм заряду 100 А, від мережі 80 А.
— Робочий діапазон 40-450v (500v максимум), до 18А.
— Низький поріг старту - 40v (тоді, як інші моделі 90-120v, тобто зранку швидше почне генерувати електроенергію і вечером довше буде її генерувати)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDSolar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Напруга | 24 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 488 мм |
| Висота | 299 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага | 7.3 кг |
- Ціна: 11 700 ₴
