
Акумулятор батарея JSDSolar LiFePO4 24V/100AH (2560W*h) літій-залізо-фосфатний для ДБЖ UPS з блютузом
22 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: JSD24100
+380 (96) 893-13-00
- +380 (73) 033-23-85
- +380 (50) 946-45-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Тип акумулятора
LiFePO4
-
Ємність акумулятору
100 Аh
-
Напруга
24 В
-
Технічні характеристики:
• номінальна напруга 24 В;
• номінальна ємність 100 А*год;
• вбудована BMS;
• енергія, що накопичується 2560 Вт/год;
• кількість циклів «заряд/розряд» 6000 циклів;
• максимальний струм заряду: 100 A;
рекомендований струм заряду: 20 А (0.2 С)
• максимальний безперервний струм: 100 A;
• напруга відсікання розряду: 20 В;
• температура заряду: від 0 до +50 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура експлуатації: від -20 до +60 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура зберігання: від -10 до +50 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• ступінь захисту від води: IP65;
• матеріал корпусу: ABS пластик;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDSolar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 2560 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 211 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Вага | 18.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴
