
Акумулятор батарея JSDSolar LiFePO4 24V/100AH (2560W*h) літій-залізо-фосфатний для ДБЖ UPS настінний
27 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: LD24100
+380 (96) 893-13-00
- +380 (73) 033-23-85
- +380 (50) 946-45-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
В наявності є інвертори до цього акумулятора 24V 4KW модель J4000H з вбудованим WIFI
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Тип акумулятора
LiFePO4
-
Ємність акумулятору
100 Аh
-
Напруга
24 В
-
Технічні характеристики: настінний варіант
Вбудована система керування батареєю.
Зв'язок інвертора RS485/RS232/CAN кабель в комплекті з батареєю,
всі дані зчитуються через WiFi
Номінальна напруга: 24 В/25,6 В
Номінальна ємність: 100 Аг/2,56 кВт·год
Протокол зв'язку: RS485/RS232/CAN
BMS: 8S 100A (максимум 15 шт. паралельно)
Енергія: 2560 Вт·год
Термін служби: >6000 глибоких циклів
Макс. струм зарядки: 100 А
Струм розряду: 100 А
Захист від води та пилу: IPX56
Розмір батареї: 374*335*150 мм
Вага: 23,5 кг
Сертифікати CE, RoHS, UN38.3, MSDS, ISO
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JSDSolar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 2560 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 24 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Висота | 374 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Вага | 24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 000 ₴



