
Акумулятор батарея Kepworth LiFePO4 12V/100AH (1280W*h) з БЛЮТУЗОМ літій-залізо-фосфатний для ДБЖ UPS
14 000 ₴
11 480 ₴
- Готово до відправки
- Код: KP12100 BT
- +380 (73) 033-23-85
- +380 (50) 946-45-09
Характеристики та опис
-
-
Виробник
KEPWORTH з БЛЮТУЗОМ
-
Країна виробник
Китай
-
Тип акумулятора
LiFePO4
-
Ємність акумулятору
100 А. г
-
Напруга
12 В
-
Технічні характеристики:
• номінальна напруга 12 В;
• номінальна ємність 100 А*год;
• вбудована BMS;
• енергія, що накопичується 1280 Вт/год;
• кількість циклів «заряд/розряд» 4000 циклів-100% 6000 циклів-70%;
• саморозряд протягом місяця не більше 3,5% за температури 25 ℃;
• максимальний струм заряду: 50 A;
• максимальний безперервний струм: 100 A;
• максимальний імпульсний струм: 200 A;
• напруга відсікання розряду: 10 В;
• температура заряду: від 0 до +45 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура експлуатації: від -20 до +60 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура зберігання: від 0 до +45 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• ступінь захисту від води: IP65;
• матеріал корпусу: ABS пластик;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KEPWORTH |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 1280 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 352 мм |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 11 480 ₴
