
Акумулятор батарея JSDSolar LiFePO4 12V/200AH (2560W*h) літій-залізо-фосфатний для ДБЖ UPS
22 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: JSD24100
+380 (96) 893-13-00
- +380 (73) 033-23-85
- +380 (50) 946-45-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики та опис
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Тип акумулятора
LiFePO4
-
Ємність акумулятору
200 Аh
-
Напруга
12 В
-
Технічні характеристики:
• номінальна напруга 12 В;
• номінальна ємність 200 А*год;
• вбудована BMS;
• енергія, що накопичується 2560 Вт/год;
• кількість циклів «заряд/розряд» 6000 циклів;
• максимальний струм заряду: 200 A;
рекомендований струм заряду: 20 А (0.2 С)
• максимальний безперервний струм: 200 A;
• напруга відсікання розряду: 10 В;
• температура заряду: від 0 до +50 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура експлуатації: від -20 до +60 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура зберігання: від -10 до +50 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• ступінь захисту від води: IP65;
• матеріал корпусу: ABS пластик;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JSDSolar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 2560 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 24 В |
| Ток заряда | 100 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Высота | 211 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Вес | 18.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 22 500 ₴
