
Акумулятор батарея Kepworth LiFePO4 12V/180AH (2304W*h) літій-залізо-фосфатний для ДБЖ UPS
18 500 ₴
14 245 ₴
- Готово к отправке
- Код: KP12180
- +380 (73) 033-23-85
- +380 (50) 946-45-09
Характеристики та опис
-
-
Виробник
KEPWORTH і FLYPOWER це ті самі акумулятори
-
Країна виробник
Китай
-
Тип акумулятора
LiFePO4
-
Ємність акумулятору
180 А. г
-
Напруга
12 В
-
Технічні характеристики:
• номінальна напруга 12 В;
• номінальна ємність 180 А*год;
• вбудована BMS;
• енергія, що накопичується 2304 Вт/год;
• кількість циклів «заряд/розряд» 4000 циклів-100% 6000 циклів-70%;
• саморозряд протягом місяця не більше 3,5% за температури 25 ℃;
• максимальний струм заряду: 50 A;
• максимальний безперервний струм: 100 A;
• максимальний імпульсний струм: 200 A;
• напруга відсікання розряду: 10 В;
• температура заряду: від 0 до +45 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура експлуатації: від -20 до +60 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• температура зберігання: від 0 до +45 ℃ за відносної вологості від 35 до 85%;
• ступінь захисту від води: IP65;
• матеріал корпусу: ABS пластик;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KEPWORTH |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 2304 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 50 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 333 мм |
| Высота | 176 мм |
| Ширина | 217 мм |
| Вес | 16 кг |
- Цена: 14 245 ₴

